784 262 504
41 300 55 26
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Opinie o produktach
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 1047
  • Ilość kategorii: 201
  • Ilość promocji: 47
  • Ilość nowości: 7
  • Aktualnie klientów na stronie: 1
  • Sklep odwiedziło: 264809 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

domofon wielorodzinny zestaw

Zestawy domofonowe wielorodzinne

Jeśli chodzi o domofon wielorodzinny, to musi on być zdecydowanie bardziej rozbudowany niż ma to miejsce przy zestawach do pojedynczych domostw. Dlatego w tym przypadku raczej nie sprawdzi się typowy domofon analogowy. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie domofon wielorodzinny cyfrowy dający więcej możliwości i pozwalający na stworzenie profesjonalnego systemu, który w przyszłości będzie funkcjonował bez zarzutu. Warto tutaj jednak zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Domofon wielorodzinny bezprzewodowy – idealny domofon wielorodzinny

Osoby, które decydują o wyborze określonego systemu domofonowego, powinny przede wszystkim uwzględnić tutaj kilka podstawowych kryteriów, aby móc dokonać właściwego wyboru. Oferta proponowana na rynku jest naprawdę szeroka, w związku z czym bez większego problemu można znaleźć odpowiedni domofon dwurodzinny czy domofon 4 rodzinny. Ważne jest, aby taki zestaw był funkcjonalny i pozwalał nam na komfortowe jego użytkowanie. Wszelkie rozwiązania musimy więc dopasować do własnych potrzeb.

Decydując się więc na konkretny model, musimy uwzględnić kilka kwestii. Obok ilości wejść, które w przyszłości ma obsługiwać dany system domofonowy, należy także rozważyć dodatkowe funkcje, jak na przykład zamek szyfrowy służący do otwierania drzwi czy ewentualny czytnik kluczy elektronicznych. Gdy montuje się domofony cyfrowe wielorodzinne, to ważną kwestią jest również ewentualne wyposażenie ich w kamery. To może znacząco wpłynąć bowiem na późniejsze nasze bezpieczeństwo. Zastanówmy się więc, jakie domofony bezprzewodowe wielorodzinne sprawdzą się w naszym przypadku.

Domofony cyfrowe wielorodzinne to rodzaj urządzeń wyposażonych w tablicę cyfrową, zawierającą numery domów bądź nazwiska osób mieszkających w danym budynku. Dzięki temu bez problemu możemy do nich zadzwonić. Tego typu modele są znacznie bardziej rozbudowane niż tradycyjne wersje analogowe, choć również i tutaj znajduje się oczywiście mikrofon, głośnik oraz właściwe przyciski. Domofony cyfrowe wielorodzinne sprawdzają się w blokach czy domach z kilkoma mieszkaniami, gdyż zwiększają poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Domofon wielorodzinny cyfrowy

Dużą zaletą tego typu domofonów jest przede wszystkim to, iż możemy samodzielnie wpisać odpowiedni kod dostępu, umożliwiający nam szybsze wejście do budynku bez konieczności szukania i wyjmowania klucza. Taki domofon wielorodzinny bezprzewodowy znacząco więc wpływa na komfort życia. Ponadto w owej cyfrowej wersji istnieje też możliwość ustawienia odpowiedniej długości rozmowy czy czasu wejścia. Tego typu domofon bezprzewodowy wielorodzinny można więc dopasować do własnych potrzeb.

Ciekawą propozycją jest też wideodomofon. Współcześnie jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez klientów. Takie domofony cyfrowe wielorodzinne zapewniają bowiem większą ochronę i bezpieczeństwo. Poza tym są też znacznie bardziej praktyczne. Działanie tego typu wideodomofonu polega też na oferowaniu standardowych funkcji domofonu cyfrowego, ale oprócz tego dodatkowo zamontowany jest też ekran i kamera. Dzięki temu mamy możliwość zobaczenia osób wchodzących na teren naszej posesji. Może on też pozwolić na sprawdzenie terenu przed wejściem.

Domofon dwurodzinny bezsłuchawkowy i bezprzewodowy

W momencie, gdy decydujemy się na domofony dwurodzinne, to dobrze jest zadbać o to, aby były one naprawdę wysokiej jakości. Musimy nie tylko zwrócić uwagę na element montowany na zewnątrz, ale również i ten, który znajdzie się wewnątrz mieszkania. Świetną propozycją będzie tutaj domofon bezprzewodowy dwurodzinny. Montowaną na zewnątrz częścią systemu domofonowego jest specjalny panel, który przede wszystkim musi być wysoce odporny na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych czy na ewentualne ataki wandali. Dzięki temu domofon cyfrowy dwurodzinny będzie działał nienagannie.

Równie duże znaczenie mają elementy systemu domofonowego znajdujące się w mieszkaniu. Taki domofon dwurodzinny bezsłuchawkowy musi bowiem wpisywać się w określoną stylistykę naszego wnętrza. Poza tym istotne jest, aby domofon dwurodzinny bezprzewodowy charakteryzował się sporą funkcjonalnością oraz wyjątkowym designem. Na szczęście w naszym sklepie posiadamy spory wybór tego rodzaju sprzętów i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Domofon dwurodzinny z interkomem będzie tutaj idealnym wyborem i z pewnością spełni Państwa wszelkie oczekiwania. Wybierając domofon, pamiętajmy jednak o tym, aby kierować się kwestiami, które są dla nas najistotniejsze. Wtedy bowiem podejmiemy właściwą decyzję.