784 262 504
41 300 55 26
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Opinie o produktach
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 1047
  • Ilość kategorii: 201
  • Ilość promocji: 47
  • Ilość nowości: 7
  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 261654 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

16 kanałowe

16 kanałowe

Zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczna ochrona przed niepożądanymi sytuacjami w dużych, przestronnych pomieszczeniach nie jest łatwym zadaniem. Aby móc w pełni cieszyć się kompleksowym zabezpieczeniem budynku warto jest wyposażyć się w niezawodne rejestratory wejściowe IP WiFi 16 wejściowe. To skuteczne rozwiązanie, które pozwala na zapis i swobodne odtwarzanie nagrań z kamer. Funkcjonalne urządzenie znacznie podniesie poziom ochrony danego terenu – pozwoli na przejrzenie archiwalnych obrazów oraz nagrywanie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu żadna niepokojąca sytuacja nie umknie Twojej uwadze.

Nasze sprzęty wykonane są z solidnych, trwałych materiałów, dzięki czemu zapewniają długą oraz niezawodną eksploatację. Podczas produkcji zastosowano również najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają właścicielom danej posesji lub przedsiębiorstwa monitorować sytuację na dowolnym urządzeniu mobilnym – obraz można wyświetlać na telefonie komórkowym, tablecie i komputerze. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nawet będąc w podróży możemy dowiedzieć się o sytuacji wewnątrz budynku.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Rejestratory wejściowe IP WiFi 16 wejściowe – nowa jakość systemu ochrony budynków

Nasze rejestratory wejściowe IP WiFi 16 wejściowe doskonale nadają się do ochrony dużych powierzchni, np. magazynów, biur, hurtowni, marketów, gdzie istnieje konieczność zamontowania dużej ilości kamer. Urządzenia te posiadają wiele istotnych funkcji – duża pojemność pamięci, dodatkowe wejścia na USB, współpraca z dowolnym monitorem, wielokanałowość i wiele więcej. Dodatkowo, w naszym sklepie na naszych klientów czekają bardzo dobre, atrakcyjne ceny.

rejestrator 16 kanałowy