784 262 504
41 300 55 26
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Opinie o produktach
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 1047
  • Ilość kategorii: 201
  • Ilość promocji: 47
  • Ilość nowości: 7
  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 261654 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

4 kanałowe

4 kanałowe

Zainstalowanie systemu ochrony budynku to rozwiązanie, które znacząco podnosi poczucie bezpieczeństwa. Dotyczy to zarówno domowników, jak również pracowników firmy – nasze urządzenia monitorujące doskonale sprawdzą się do ochrony różnorodnych przestrzeni. Można zamontować je w biurze, sklepie, prywatnym domostwie lub innych miejscach, które chcemy ochronić przed niepożądanymi sytuacjami włamania lub kradzieży. Bezprzewodowy system monitorujący umożliwia swobodny podgląd tego, co dzieje się w naszej posiadłości z każdego miejsca na ziemi.

Nasze bezprzewodowe kamery świetnie posłużą jako video niania – to bardzo praktyczne zastosowanie, które zyskuje coraz większą popularność. Dzięki zamontowaniu kamery w pokoju dziecka zyskujemy pewność, że jest ono bezpieczne. Monitoring jest również konieczną częścią przestrzeni sklepu – pozwala skutecznie odstraszyć złodziei, a w razie kradzieży szybko złapać sprawcę. Rozwiązanie to znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa pracowników. Świadomość obecności kamer, bieżącego monitorowania sytuacji w firmie oraz poczucie pewności, że odtworzenia zapisu z nagrań jest możliwe, zwiększa poczucie ochrony w niebezpiecznych sytuacjach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Rejestratory cyfrowe IP WiFi 4 wejściowe

Zestaw kamer to jednak nie wszystko, aby móc odtworzyć obraz potrzebne są również rejestratory cyfrowe IP WiFi, w naszym sklepie posiadamy 4 wejściowe urządzenia, które umożliwiają zamontowanie i nagrywanie obrazu aż z 4 kamer jednocześnie. Tak rozbudowany system umożliwia ich swobodne rozmieszczenie w przestrzeni budynku i obranie pełniejszej perspektywy, a tym samym zwiększa stopień ochrony mienia i daje poczucie bezpieczeństwa.

rejestrator 4 kanałowy