784 262 504
41 300 55 26
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 1047
  • Ilość kategorii: 201
  • Ilość promocji: 47
  • Ilość nowości: 7
  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 261654 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

8 kanałowe

8 kanałowe

Ochrona wnętrza budynku poprzez zamontowanie systemu bezprzewodowego monitoringu zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Możliwość kontroli naszego dobytku o każdej porze i z każdego miejsca jest możliwa dzięki podłączeniu do sieci. Wysyłanie obrazu z kamery do naszego urządzenia to bardzo komfortowy sposób, by pozostawać w stałym kontakcie i kontrolować stan danego obszaru. W naszym sklepie posiadamy wysokiej jakości sprzęt – rejestratory cyfrowe IP WiFi 8 wejściowe umożliwiają nagrywanie i swobodne odtwarzanie obrazu z monitoringu oraz podgląd w czasie rzeczywistym aż z 8 kamer jednocześnie.

Nasze urządzenia to gwarancja czystego obrazu oraz bardzo dobrej rozdzielczości. Posiadamy funkcyjne rozwiązania, które umożliwiają podgląd sytuacji w monitorowanym pomieszczeniu z perspektywy telefonu komórkowego, laptopa czy komputera. Nowa jakość zarządzania systemem zabezpieczającym zapewnia swobodny podgląd wnętrza w dowolnym miejscu i czasie. Rozmieszczenie kamer nie jest niczym ograniczone, ich wysoka jakość zapewnia doskonałą widoczność, dzięki czemu uwadze nie umknie żadne wydarzenie i podejrzana sytuacja.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Rejestratory wejściowe WiFi 8 wejściowe

Rejestratory wejściowe WiFi z 8 wejściami dają gwarancję skutecznej ochrony i mogą być wykorzystane zarówno jako system zwiększający poczucie bezpieczeństwa w danym przedsiębiorstwie, jak również posłużyć jako narzędzie do monitorowania niepożądanych wejść na prywatny teren naszej posesji. Posiadamy sprzęt wysokiej jakości, który zapewni długą i bezproblemową eksploatację. Możliwość swobodnego odtwarzania zapisu z kamer daje poczucie bezpieczeństwa podczas naszej nieobecności na monitorowanym terenie.

rejestrator 8 kanałowy