797 166 599
41 300 55 26
Strona główna » Artykuły-Blog » DLACZEGO WARTO MIEĆ KAMERY W DOMU?
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 975
  • Ilość kategorii: 169
  • Ilość promocji: 10
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 3
  • Sklep odwiedziło: 630027 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

DLACZEGO WARTO MIEĆ KAMERY W DOMU?

Data dodania: 05-11-2020alt

Dlaczego warto mieć kamery w domu?

 

alt


Dom to nasz azyl, gdzie marzymy o tym, by czuć się bezpiecznie. Często jest to wydatek, na który odkładamy całe życie, dlatego jego odpowiednia ochrona pozostaje szczególnie ważna. Niestety wciąż ilość włamań i kradzieży bije rekordy i właśnie po to, niezbędne jest zamontowanie nowoczesnego monitoringu w i wokół swojego miejsca zamieszkania. Monitoring pozwala na błyskawiczne wychwycenie niepokojących znaków.


Zazwyczaj złodzieje i włamywacze obserwują dom wraz z domownikami przez dłuższy czas. Starannie analizują czas ich nieobecności, możliwe do znalezienia w środku cenne rzeczy i ewentualne zabezpieczenia. Samo posiadanie kamer może odstraszyć domniemanych włamywaczy przez wykonaniem tego niecnego czynu. Jeśli tak się jednak nie stanie - zamontowany monitoring pozwoli na ich zidentyfikowanie i odnalezienie.

 
Czym jest monitoring w domu?


Zazwyczaj monitoring w domu składa się z wielu urządzeń w tym kamer, co pozwala na ochronę domu wraz z posesją przed ewentualnymi kradzieżami i włamaniami. Obecnie mamy możliwość skorzystania z nowoczesnych form monitoringu, co pozwala na lepszą ostrość obrazu i możliwości zidentyfikowania nawet trudno zauważalnych detali.


Obecnie bezpieczeństwo naszego domu możemy monitorować przy pomocy dostępnych urządzeń przenośnych. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie kamery wybrać, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z produktów, które charakteryzują się dużą rozdzielczością. W ten sposób możemy liczyć na uchwycenie sylwetki każdej osoby, która znajduje się w obrębie czujnika.


 Dlaczego warto monitorować dom?
 

                                  alt

Jak pokazują statystyki, samo założenie nowoczesnych monitoringów domu sprawia, że znacznie spada liczba kradzieży z włamaniem. To doskonałe rozwiązanie, kiedy zależy nam na zabezpieczeniu domu biorąc pod uwagę aspekt techniczny i logistyczny.

 


Oprócz monitoringu warto zainwestować w drzwi antywłamaniowe zarówno w wersji wejściowej, balkonowej, jak i garażowej. Jeśli chcecie czuć się bezpiecznie to doskonałym dodatkiem do monitoringu domu staną się rolety antywłamaniowe.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Artykuły-Blog