797 166 599
41 300 55 26
Strona główna » Artykuły-Blog » EZVIZ: TECHNIKA NA DOMOWY UŻYTEK
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Opinie o produktach
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 972
  • Ilość kategorii: 169
  • Ilość promocji: 10
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 2
  • Sklep odwiedziło: 640559 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

EZVIZ: TECHNIKA NA DOMOWY UŻYTEK

Data dodania: 10-12-2017


Zmieniając się na potrzeby użytkowników domowych oraz małych firm rośnie przystępność cenowa rozwiązań inteligentnego domu, która przyczynia się do rozwoju tego segmentu.
W zgodzie z tym trendem na rynku pojawiła się linia produktów
Ezviz, która jest dostępna za pośrednictwem grupy Hikvision - globalnego producenta i dostawcy rozwiązań z zakresu monitoringu wizyjnego, zwanego inaczej CCTV ( telewizja przemysłowa ).

                     

alt
Ezviz (od ang. easy vision) to marka stworzona zgodnie z trendem smart life, w ramach którego zaawansowane rozwiązania z rynku profesjonalnego są dostosowane do potrzeb i możliwości użytkowników indywidualnych. Jednym z nadrzędnych celów w przypadku marki Ezviz jest połączenie komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

Główną grupą produktową nowej marki na polskim rynku są kamery IP. Wśród nich można wyróżnić m.in. kompaktowe modele do użytku domowego (
kamera niania), czyli zapewnienia kontaktu z bliskimi w czasie wyjazdu, kontroli powrotu dziecka ze szkoły, bądź niani ( opiekunki do dziecka ) opiekującej się dzieckiem.

Kolejną rodzinę kamer IP tworzą modele do monitoringu zewnętrznego z klasą szczelności IP66 oraz stref zagrożonych wandalizmem o klasie odporności na udary IK10.

Te kamery do złudzenia przypominają swoje odpowiedniki z rynku profesjonalnego - nic w tym dziwnego, bowiem wszystkie modele mają parametry oraz funkcje doskonale znane w CCTV, jak np. WDR ( Wide Dynamic Ragnge), mechaniczny filtr podczerwieni, redukcję szumów 3D, detekcję ruchu, harmonogram pracy czy posiadające wbudowane sloty na pamięć masową ( karta micro SD).

                                   

BEZPIECZEŃSTWO W RĘKU 

Obraz z kamer
Ezviz w kilku prostych krokach można przenieść na ekran swojego telefonu smartforn, na którym użytkownik otrzyma również powiadomienie o wykryciu ruchu. Doskonałym uzupełnieniem oferty kamer IP jest bowiem system sensorów z hubem alarmowym A1. W jego skład wchodzi: 
  • czujnik ruchu PIR
  • sensor otwarcia drzwi lub okna 
  • czujnik zalania wodą 
Do kontroli systemu służy pilot wyposażony w przycisk wezwania pomocy, aczkolwiek cały system można również obsługiwać za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfonie. Niezwykle istotne jest, że wszystkie urządzenia inteligentnego domu Ezviz można obsługiwać przy pomocy jednej aplikacji.

Użytkownik otrzymuje powiadomienie o wykryciu ruchu przez kamerę, a także powiadomienie o alarmie z huba
alarmowego A1, również z obrazem video jeśli integrator zsynchronizuje kamerę z sensorem. Aplikacja umożliwia obsługę sensorów A1, a poza podglądem na żywo obrazu z maksymalnie czterech kamer odtwarzanie wideo z archiwum.

altCo ważne, w przypadku modeli kamer obrotowych możliwe jest wykorzystanie smartfona do sterowania kamerą bezprzewodowo z dowolnego miejsca.

Tryb zachowania prywatności uruchamiany z aplikacji skutkuje zatrzymaniem rejestracji i transmisji wideo oraz audio ( podglądu na żywo), w przypadku kamer obrotowych - powrót kamery do osłoniętej części obudowy, co dodatkowo zwiększa komfort użytkownika.

Szczególną uwagę twórcy produktów
Ezviz poświęcili kwestii bezpieczeństwa transmisji danych i ochronie dostępu do kamer. Dlatego też transmisja audio i wideo jest kodowana, a dostęp dwustopniowo uwierzytelniany przez podanie hasła i loginu użytkownika do konta Ezviz oraz przez podanie kodu weryfikacyjnego przy pierwszym włączeniu obrazu z danej kamery.

Co wyróżnia produkty marki
Ezviz spośród  licznych rozwiązań inteligentnego domu? Otóż produkty tej marki zawierają zaawansowane techniki z rynku profesjonalnego, które trafiają w ręce zwykłych użytkowników domowych, przy czym zostaje zachowany niezwykle dobry stosunek ceny do jakości.

Mimo najnowszych technologii i wysokiej wydajności kamery
Ezviz mają kompaktowy, minimalistyczny a zarazem nowoczesny i dyskretny wygląd. Są przy tym intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, a wszystkie urządzenia można obsługiwać za pomocą jednej aplikacji.

Twórcy rozwiązań sieciowych
Ezviz koncentrują się wyłącznie na produktach smart home, jednocześnie dużo inwestując w rozwój urządzeń tej marki.

Dlatego niebawem możemy się spodziewać nowych rozwiązań m.in. sterowników do automatyki budynku, które dopełnią ofertę
Ezviz.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Artykuły-Blog