797 166 599
41 300 55 26
Strona główna » Artykuły-Blog » JAKIE KAMERY WYBRAĆ NA MONITORING FIRMOWEJ BRAMY WJAZDOWEJ ?
KategorieProducenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Statystyka
  • Ilość produktów: 975
  • Ilość kategorii: 169
  • Ilość promocji: 10
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 2
  • Sklep odwiedziło: 630019 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

JAKIE KAMERY WYBRAĆ NA MONITORING FIRMOWEJ BRAMY WJAZDOWEJ ?

Data dodania: 02-11-2020alt

Jakie kamery wybrać na monitoring firmowej bramy wjazdowej?


alt

Jeśli chcesz zapobiegać niebezpieczeństwu, zamontowanie monitoringu na bramie wjazdowej do firmy to dobry wybór. Wybierając odpowiednią kamerę możemy nie tylko zadbać o bezpieczeństwo pracowników, ale przede wszystkim zminimalizować ryzyko włamania do filii firmy, kradzieży, czy dokonania dewastacji budynku. To doskonała alternatywa, kiedy chcesz mieć pod okiem niepokojące zdarzenia, bo właśnie kamery do monitoringu pozwolą Ci na ich szybką identyfikację.
Do takiego zadania potrzeba będzie kamera z funkcją odczytana tablic rejestracyjnych:


DS-2CD4A26FWD-IZS/P ( kliknij jeśli chcesz zobaczyć dokładną specyfikację techniczną )

                       alt


Jakie kamery wybrać na monitoring do firmy?


Wśród wielu możliwości na rynku, warto wybrać te, które odzwierciedlą nasze zapotrzebowanie w formie monitoringu firmy. W zależności od podjętej decyzji otrzymamy produkt, który różni się od swojej konkurencji zarówno parametrami, jak i specyfikacją.

 

Obecnie do najbardziej popularnych rozwiązań zaliczają się kamery wewnętrzne i zewnętrzne. Wśród nich odróżniamy asortyment kopułowy, tubowy, bezprzewodowy i przewodowy. W przypadku poszukiwania idealnej alternatywy do ochrony bezpieczeństwa bramy wjazdowej firmy, idealnym wyborem będzie kamera zewnętrzna.


Parametry idealnej kamery do monitoringu firmy


Idealną propozycją dla przedsiębiorców będzie kamera o obiektywie zmiennoogniskowy, co pozwoli na dokładne przybliżenie danego obszaru. Istotnym czynnikiem pozostaje również rozdzielczość. Im lepszą posiada nasza wybrana kamera, tym łatwiej będzie zaobserwować nawet najmniejsze detale w przybliżonym obrazie. Monitoring bramy wjazdowej firmy to szczególne wyzwanie. W takiej sytuacji poleca się produkty o wysokiej klasy szczelności. W ten sposób możemy liczyć na dokładność obrazu nawet w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Dodatkowym atutem kamery będzie szeroki kąt widzenia.

 

Dzięki temu możemy liczyć na zapisanie obrazu z najszerszym ujęciu, co pozwoli na sprawdzenie wycinków i detali. Dobrym rozwiązaniem staną się także kamery ze zmiennym kątem widzenia, które pozwolą przybliżyć wybrany fragment w czasie rzeczywistym bez utraty jakości oglądanego obrazu. Wśród nowoczesnych możliwości warto wyróżnić funkcję analityczne, co pozwala na rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, automatyczne otwieranie szlabanu lub stworzenie białej i czarnej listy numerów rejestracyjnych.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Artykuły-Blog