WYSYŁKA W 48H
ZWROTY DO 14 DNI
WYCENY I PORADY W 12H
+48 797 166 599
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Opinie o produktach

ZESTAW NA 4 KAMERY

ZESTAW NA 4 KAMERY

Nowoczesny system monitoringu to jeden z pierwszych systemów, który pozwala na rejestrowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Zestaw monitoringu IP to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika. Szeroki i różnorodny wybór dostępnych urządzeń zapewnia możliwość korzystania z doskonałej jakości kamer i rejestratorów zarówno w prywatnych domostwach, jak i dużych przedsiębiorstwach, sklepach, halach, biurach, galeriach, czy restauracjach. Monitoring IP znajduje dzisiaj szerokie zastosowanie i oferuje wiele różnorodnych funkcji, dlatego każdy może skomponować zestaw idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu otrzymujemy świetnej jakości obraz, który wyróżnia się wysoką zawartością widocznych szczegółów.

alt

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Zestaw do monitoringu IP WI-FI hikvision na 4 kamery

Zestaw do monitoringu IP WI-FI hikvision na 4 kamery

2 899,00 zł brutto2 356,91 zł netto
szt.Kup Terazdodaj do porównaniadodaj do ulubionych

alt

Wysokiej jakości zestaw kamer IP. Jak wybrać model dostosowany do swoich potrzeb?

Zestaw kamer IP działa w oparciu o tzw. protokół IP. Oznacza to, że łączy się i jest zarządzany za pośrednictwem sieci komputerowej. Każde urządzenie, które wchodzi w skład zestawu, posiada swój własny adres IP. Sprawia to, że możemy łatwo zidentyfikować każdą z kamer za pomocą wybranej sieci: LAN, WLAN lub Internet. Poza zwykłym zestawem monitoringu IP, na rynku dostępne są również urządzenia bardziej zaawansowane, oferujące szerszy zakres dostępnych funkcji, tzw. systemy CCTV IP, które są nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnego monitoringu CCTV. W wielu współczesnych kamerach IP dostępne są również interesujące funkcje w standardzie, np. możliwość analizy obrazu, która pozwala na wykrycie liczby osób w danym miejscu, twarzy, czy sylwetki.

Decydując się na taką ochronę, musimy określić, jak dokładnie powinna nam służyć. Jeżeli chcemy na przykład umieścić kamery na zewnątrz budynku, najodpowiedniejszy będzie zestaw monitoringu zewnętrznego IP. W naszej ofercie znajdują się modele kamer dedykowane specjalnie do stosowania na dworze – taki rodzaj sprzętu jest doskonale przystosowany do zmiennych warunków panujących na zewnątrz. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie, która chroni strukturę kamery przed działaniem pogody, czynników atmosferycznych, czy innymi ewentualnymi uszkodzeniami. Poza doskonałej jakości urządzeniami zewnętrznymi, znajdziesz u nas także sprzęt idealny do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Profesjonalny monitoring IP. Zestaw, który Cię nie zawiedzie

W przypadku bardziej eleganckich sklepów, galerii czy prywatnych mieszkań, dobrym rozwiązaniem jest dyskretny monitoring IP. Zestaw, który zapewni nam jak najmniejszą widoczność kamer i dyskrecję, powinien składać się ze sprzętu kopułkowego lub obrotowego. Ten rodzaj kamer cechuje się wyjątkową, zaokrągloną budową, która umożliwia umieszczenie ich niemal przy samym suficie. Dodatkowo mogą być wyposażone w specjalną, przyciemnianą szybkę, która maskuje ruchy kamery śledzącej ruchy danego obiektu. To świetne rozwiązanie dla miejsc, w których nie chcemy krępować gości poczuciem „ciągłego obserwowania”, albo po prostu wolimy zastosować bardziej dyskretną formę monitoringu ze względów funkcjonalnych lub estetycznych.

Wybierając monitoring, powinniśmy rozważyć zarówno miejsce, w którym będzie rozmieszczony, jak i rozdzielczość, której potrzebujemy do komfortowego korzystania z tego typu sprzętu. Zestaw do monitoringu IP oznacza dzisiaj nie tylko możliwość rejestrowania obrazu. To również szereg funkcji dodatkowych, które ułatwiają analizę zarejestrowanych danych oraz identyfikację postaci czy twarzy. Kamery IP występują w wielu opcjach, zarówno pod względem budowy, wielkości, jak i dostępnych możliwości.

alt